Srpen 2009

Něco o mně

30. srpna 2009 v 12:19 Něco o mně

Vítejte na mém blogu!

Takže ke mně: já se jmenuji Pavel Hanulík, pocházím z Valašského království, konkrétně z Trnavy poblíž Zlína.Tento blog není můj první, mám jich více a nejen na blpg.cz. Ovšem blog.cz je ze všech nejlepší, na to vemte jed. Nicméně rozepisovat o sobě zde moc nebudu, více informací o mně naleznete dole v menu v mém PROFILU.

ÚČEL BLOGU

Účelem tohoto blogu je rozšíření west-coast rapu či gangsta-rapu v českých luzích a hájích. Jak jistě více, nejvíce rozvinutým hudebním stylem v ČR je rock (a různé druhy metalu). Dále se zde také poměrně slušně dostává ke slovu pop a dance. Hip-hopu zde také není málo (v nynější době), ale pravého rapu, který pochází z Californie, je zde jenom nepatrně. Čeští hip-hopoví "tvůrci" (rappeři se jim nedá říkat), jako je Marpo, dělají totální Bullshit rap (to je moje termínus technikus pro na hovno rap - bullshit znamená hovadina). SK hip-hop je daleko lepší než ten český, ovšem na west-coast to zdaleka nemá. Většina šechů poslouchá 50 Centa, Eminema a další podobné rappery. Ovšem tito rappeři začínají v poslední době dělat rap na hovno, ne jako za starých časů. Kdyby žil 2Pac nebo Eazy-E, asi určitě by se podivil, co za hovadiny to rapují.
NEJ RAPPEŘI

100% N.W.A (Niggaz with Attitude - Eazy-E. Dr. Dre, Ice Cube, MC Ren, DJ Yella)

99,9% 2Pac

99,89% Eazy-E (po rozpadu N.W.A)

95% Ice Cube (po rozpadu N.W.A)

90% The Game

88% Dr. Dre (po rozpadu N.W.A)

85% Snoop Dogg (jeho staré nahrávky)

80% 50 Cent (jeho staré nahrávky)

75% XZibit

70% Compton's most wanted

67% Cypres hill

65% T.I.

Proč zrovna COMPTON ?

Compton je jedna ze čtvrtí Los Angeles, která patřila a také patří k nejchudším předměstím LA. Obyvatelstvo tvoří asi z 40% Afroameričtí příslušníci, 56% tvoří Hiuspánci, zbytek běloši a asiaté. V Comptonu je vysoká kriminalita, daří se zde obchodu s drogami. V tomto prostředí vyrostli největší rappeři světa - Eazy-E, The Game, Dr. Dre. Dále také BG Knocc Out, Dresta, MC Eiht a další rappeři. Ice Cube vyrůstal ve čtvrti South Central, což je severně od COmptonu a bezprostředně s ním sousedí.