B.G. Knocc Out & Dresta

19. září 2009 v 11:34

B.G. Knocc Out


Narozen: 23.1. 1975

Místo narození: Compton, Kalifornie, USA

Povolání: Rapper

Znamení: Vodnář

Hasan al Naqiyy (nar. Arlandis Hinton) známý jako B.G. Knocc Out, je Comptonský west-coast gangsta rapper. Je to afro-američan a je známý hlavně díky spolupáci s trackem Eazyho-E - Real Muthaphukkin G's.


Dresta


Narozen: 18. dubna 1971

Místo narození: Compton, Kalifornie, USA

Povolání: Rapper

Znamení: Beran


Andre DeSean Wicker, známý jako Dresta je Comptonský west-coast gangsta rapper. Je to afro-američan a je známý hlavně díky spolupáci s trackem Eazyho-E - Real Muthaphukkin G's.

SPOLEČNÝ ŽIVOTOPIS:

B.G. Knocc Out je Drestův mladší bratr. Vychovávala je svobodná matka. Jejich život měl nízkou úroveň, jako většina obyvatel Comptonu. Oba byli členy gangu Crips, konkrétně Nutty Blocc Compton Crips. Dresta si pobyl 5 let ve vězení, proto se B.G. Knocc Out musel společně s matkou starat o jeho mladší sourozence. Oba bratři začali psát písně. Když byl Dresta propuštěn, všiml si jich roku 1993 Toenail Records a to díky Drestova drsnému hlasu a B.G. Knocc Out-ovu mírně vysokém, dobře posazeném hlase.

Schůzka s osobností jako je Eazy-E bratry inspirovala, aby se stali rappery (hlavně díky písni Boyz N da hood). Roku 1994 se podíleli na Eazyho albu It's on (dr. Dre) 187um Killa, a to na písni Real Muthaphukkin G's, kde dissovali Dr. Dreho. Tento zážitek bratry definitivně přiměl k tomu, aby nahráli vlastní album. To ovlivnila bohužel i smrt Eazyho-E, když roku 1995 na AIDS. Více o Eazym-E ZDE.


Jejich album vyšlo roku 1995 a jmenovalo se Real Brothas. V albu rapují o Comptonu a také vzdávají čest Eazymu-E (50/50 Luv). O rok později se B.G. Knocc Out i Dresta objevili na albu DJ Yelly a Menajatwy.

Roku 1998 byl B.G. Knocc Out obviněn z vraždy a hrozilo mu vězení na 10 let. Trest byl však zmírněn na 8 let, takže z vězení vyšel až v roce 2006. Po prouštění z žaláře přijal víru muslimů a přejmenoval si jméno na Hasan al Naqiyy.

Společně s Drestou chystají vydat album s názvem Apathy.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak byste oznámkovali Drestu s B.G. Knocc Outem (jako ve škole) ?

1 - real G! 81.8% (18)
2 9.1% (2)
3 4.5% (1)
4 0% (0)
5 4.5% (1)
nevím 0% (0)

Komentáře

1 AUripserip AUripserip | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 22:16 | Reagovat

By dealing together, the two of you can address problems of self-esteem and mutual trust.  He is content, along with the opposite of what we think final years has in store for us.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.